Стріхарський: у Вербівці відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицин

Стріхарський: у Вербівці відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицин

В селі Вербівка Черкаської області відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Нова будівля відповідає всім сучасним вимогам.
Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Стріхарський у Facebook.

«Разом із головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічко відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Вербівка. Це яскравий приклад тих кроків, які поступово здійснюються сьогодні для наших громадян на виконання завдань президента України», — заявив Стріхарський під час відкриття амбулаторії.

За його словами, попри всі випробування, які нині переживає Україна у зв’язку з пандемією коронавірусу, команда партії «Слуга народу» на всіх рівнях докладає зусиль, щоб забезпечити жителів громад своєчасними та якісним медичним обслуговуванням.

«Як народний депутат і представник Черкащини у Верховній раді, щиро радію, що кожен із 8 тисяч жителів Вільшанської територіальної громади відчують, що про їхнє здоров’я турбуються, а надання якісних медичних послуг стало значно доступнішим. Для цього створені всі умови, нова будівля амбулаторії відповідає сучасним вимогам. Медичні послуги в амбулаторії надаватимуть лікар загальної практики сімейної медицини, дві медсестри сімейної медицини та молодша медсестра. Окрім цього заклад забезпечено сучасним автомобілем з водієм, аби пацієнти з найвіддаленіших сіл змогли отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби», — додав Андрій Стріхарський.

Також політик подякував медичним працівникам за самовіддану працю в боротьбі за життя та здоров’я кожного пацієнта, а також за безмежне милосердя та лікарську честь.

«Спільно з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічко ми й надалі працюватимемо над тим, щоб амбулаторія була забезпечена всім необхідним», — резюмував Стріхарський.

РБК-Україна
https://www.rbc.ua/ukr/news/striharskiy-verbovke-otkryli-ambulatoriyu-1617976321.html

Вітаю з Днем місцевого самоврядування!

Вітаю з Днем місцевого самоврядування!

Вітаю з Днем місцевого самоврядування! Спроможні та заможні громади - наша нова реальність.…

Детальніше
Вітаю з Днем Збройних Сил України

Вітаю з Днем Збройних Сил України

Ви проходите крізь пекло. Захищаєте український народ та бороните державні кордони. Бачите те,…

Детальніше
Стрихарский рассказал подробности съезда «Слуги народа»: партию ждет перезагрузка

Стрихарский рассказал подробности съезда «Слуги народа»: партию ждет перезагрузка

XIII съезд партии "Слуга народа" ознаменовался несколькими важными событиями - избранием новой главы,…

Детальніше