Про особистість

Вік: 40 років (04 серпня 1981 р.н.).

Місце народження: Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія.

Освіта: Вища, Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю: «Промислове і цивільне будівництво

Відзнаки: 2019 р. — подання на заслуженого будівельника України.

Подяка Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (2013), Диплом Ревізора новобудов м. Києва за перемогу в номінації «Якість будівництва» (2014), Подяка Міністерства молоді та спорту України (2015), Подяка Міністерства внутрішніх справ України за плідну співпрацю з ОВС України (2015), Подяка Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну» за активну участь та громадянську позицію в підтримці воїнів АТО (2015), Подяки Дарницької районної в місті Києві адміністрації (2015, 2017), Подяка Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та високий професіоналізм (2018).

Встановлення рекорду «Найдовший прапор України» (зафіксований Національним реєстром Рекордів України (2018р.). Подяка Федерації бойового самбо України «За вагомий внесок та всебічну підтримку в організації та проведенні Національної серії відкритих чемпіонатів з кікбоксінгу 2019 року».

Про особистість

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Розпочав свою трудову діяльність в галузі будівництва з 2005 року, а на сьогоднішній день є директором ТОВ «Компанія «Статус Групп», яка є власником торгового знаку «STATUS GROUP», під яким будуються та вводяться в експлуатацію багатофункціональні комплекси в місті Києві.

БУДІВЕЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Компанії під торговим знаком «STATUS GROUP» стрімко розвиваються і здійснюють вагомий внесок в розвиток будівельного ринку України.

Принцип роботи — забезпечення комфорту при будівництві житла, індивідуальність архітектури, збільшення техніко-економічних показників освітнього та соціального фонду, забезпечення робочих місць будівельної галузі та створення умов для підвищення конкурентоспроможності цивільного, житлового та промислового будівництва.

Реалізовано багато десятків успішно завершених проектів пов’язанних з реконструкцію, капітальним будівництвом, ремонтом та проектуванням в м. Києві та на території України. Побудовано та реконструйовано більше ніж 50 дитячих садочків, реконструйовано школи та ліцеї і відновлено благоустрій багатьох міських парків та скверів.

Введено в експлуатацію близько 200 000 м² житла, комерційних площ, які входять в такі об’єкти як ЖК «Статус Град», ЖК «Золотий Лев», ЖК «Рів’єра», ЖК «Рів’єра — 2», ЖК «Sky River». Будується ЖК «Олімпік Парк», ЖК «Podil Plaza&Residense» і ЖК «Рів’єра-3».

Проявлено себе висококваліфікованим спеціалістом, керівником, який якісно виконує свої посадові обов’язки, постійно підвищує свій професійний рівень, вимогливий до себе та інших. Вимогливе відношення до роботи з відповідальністю та повною віддачею професійній діяльності. У колективі користується заслуженим авторитетом, в напружених ситуаціях завжди знаходить швидке та компромісне рішення. У спілкуванні з колегами доброзичливий та привітний, з партнерами та клієнтами компанії – ввічливий та делікатний.

Займається постійним розвитком свого ділового потенціалу, «йде в ногу з часом», що дає позитивні результати в розвитку компанії.

БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСКІСТЮ

Регулярна підтримка дитячих будинків, багатодітних родин, приймає участь в проведенні дитячих спортивних турнірів, де виступає головним спонсором, сприяє розвитку міста Києва та його майбутнього.

Підтримка молодого потенціалу на спортивних дитячих турнірах та матчах.

Допомага пораненим українським воїнам, віддаючи їм шматочок свого великодушності, він фінансував і тримав за руку кожного. І за цей внесок в 2015 році був почесно нагороджений Всеукраїнським жіночим рухом «За Вільну Україну».

При проведенні щотижневих зустрічей з жителями Дніпровського району, прислухаючись до їхніх скарг і пропозицій, він не тільки заручився їхньою потужною підтримкою, а й по праву отримав Заслуги від Дніпровської та Дарницької Районних в м.Києві державних адміністрацій (в 2013, 2015 і 2018 рр.) .

ПСИХОЛОГІЧНІ РИСИ

Цілеспрямованість, відповідальність, націленість на результат, ініціативність, готовність йти на ризик, доброзичливість, тактовність, готовність відстоювати свої інтереси і зацікавленість колективом. Окреме важливе значення мають комунікативні навички, лідерські, організаторські здібності.

Використовучи демократичний стиль керівництва, приймаючи рішення прислухається до думки колективу. Приклад працьовитості та цілеспрямованості для колективу та близького оточення. Кропітка праця, зважені рішення, вдосконалений професіоналізм в улюбленій справі і внутрішня дисципліна завжди застосовуються їм і закладаються в фундаменті історії будівництва.