Стріхарський: реконструкція стадіону «Колос» сприятиме розвитку спортивних досягнень Черкаської області

Стріхарський: реконструкція стадіону «Колос» сприятиме розвитку спортивних досягнень Черкаської області

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Стріхарський відвідав Городищенський стадіон фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос», на якому буде проведено капітальний ремонт спортивних майданчиків та легкоатлетичних доріжок.

Про це нардеп повідомив у Facebook за підсумками робочої поїздки в Черкаську область.

За словами політика, при районному ФОСК «Колос» працюють секції дзюдо, фітнесу та футболу, а на базі цього спортивного клубу щодня проводять заняття з фізичного виховання близько 500 учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Городищенського економічного ліцею та Городищенського коледжу УНУС.

Протягом останніх років Районний ФОСК «Колос» став місцем проведення обласного фіналу Всеукраїнської спартакіади серед районних, міських, селищних, сільських рад та фінальних змагань «Найспортивніше село Черкащини».

«Застаріле гумове покриття бігових доріжок, секторів стадіону для метання диска, стрибків знаходиться в аварійному стані становить небезпеку для подальших занять, робить неможливим подальший розвиток у спортивних досягненнях вихованців та проведення змагань. Саме тому постала гостра потреба в проведенні капітального ремонту спортивних майданчиків та легкоатлетичних бігових доріжок», — підкреслив Андрій Стріхарський.

Депутат нагадав, що звертався до міністра фінансів України та голови бюджетного комітету парламенту з проханням включити низку важливих об’єктів його округу для фінансування в цьому році шляхом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток Черкащини.

«Серед цих об’єктів і Городищенський стадіон ФОСК «Колос», де вкрай необхідно провести капітальний ремонт спортивних майданчиків та легкоатлетичних доріжок. На ці потреби передбачено 3672,692 тис. грн», — сказав Стріхарський.

Він також повідомив, що відповідно до плану реконструкції стадіону, в травні планується заміна покриттів легкоатлетичних доріжок, секторів для стрибків в довжину, висоту, сектору для метання ядра і диску. Потім буде проведено капітальний ремонт з розширенням багатофункціонального спортивного майданчика і ремонт існуючої сітчастої огорожі навколо стадіону.

«Після проведення капітального ремонту бігових доріжок нове покриття буде біостійким, водонепроникним, а також стійким до ультрафіолетового випромінювання та шипів спортивного взуття. Також ми очікуємо збільшення кількості осіб, які займаються легкою атлетикою, оздоровчим бігом, руховою активністю, що значно покращить рівень загального здоров’я місцевих жителів. Продовжую працювати на благо мого виборчого округу і піклуватися, щоб діти мали можливість навчатися та розвиватися в гарних умовах», — заявив Стріхарський.

РБК-Україна 11.05.21
https://www.rbc.ua/ukr/news/striharskiy-rekonstruktsiya-stadiona-kolos-1620738524.html

Андрій Стріхарський взяв участь у Волинській регіональній платформі щодо становлення органів місцевого самоврядування

Андрій Стріхарський взяв участь у Волинській регіональній платформі щодо становлення органів місцевого самоврядування

Завершилась робота Волинської регіональної платформи щодо актуальних питань становлення органів місцевого самоврядування в…

Детальніше
Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає вкрай необхідним для…

Детальніше
Андрій Стріхарський: « Врегулювання  питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Андрій Стріхарський: « Врегулювання питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський спільно з іншими депутатами…

Детальніше