Стріхарський: працюємо над розвитком галузі бджільництва в Україні

Стріхарський: працюємо над розвитком галузі бджільництва в Україні

Україна є одним із провідних виробників та експортерів меду не тільки на європейському континенті, але й у всьому світі. Лише минулого року було експортовано рекордний обсяг меду — понад 81 тис. тонн.
Про це розповів народний депутат України від «Слуги народу» Андрій Стріхарський, який разом із колегами по парламенту став співавтором законопроекту «Про розвиток бджільництва та захист бджіл» (№5274-1).
«Розвиток бджільництва в нашій державі дає можливість селянам відкривати малий та середній бізнес. Так, близько 400 тисяч пасічників займаються виробництвом меду в Україні», — сказав Андрій Стріхарський.
За словами політика, експерти галузі вважають, що діючий ЗУ «Про бджільництво», який регулює відносини у сфері бджільництва, потребує доопрацювання та оновлення задля створення належних законодавчих умов направлених на розвиток галузі бджільництва та захисту бджіл.
«Саме тому разом із колегами підготували та зареєстрували проект закону України, який сприятиме розвитку бджільництва в Україні. Документом передбачено створення належних законодавчих умов для забезпечення розведення, використання та охорони бджіл, виробництва, заготівлі, переробки та реалізації продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин, створення умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, використання бджіл та продуктів бджільництва у профілактиці та лікуванні захворювань людини, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом», — додав Стріхарський.
Депутат переконаний, що ухвалення цього законопроекту матиме позитивний вплив на розвиток галузі бджільництва, сприятиме охороні та захисту бджіл, збільшенню виробництва продуктів бджільництва, використання бджіл та продуктів бджільництва у профілактиці та лікуванні захворювань людини, захистить права виробників меду.

06 КВІТНЯ 2021
РБК-Україна
https://www.rbc.ua/ukr/news/striharskiy-rabotaem-razvitiem-otrasli-pchelovodstva-1617710927.html

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає вкрай необхідним для…

Детальніше
Андрій Стріхарський: « Врегулювання  питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Андрій Стріхарський: « Врегулювання питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський спільно з іншими депутатами…

Детальніше
Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Верховна Рада України прийняла у першому читанні Проект Закону про внесення змін до…

Детальніше