Народний депутат Андрій Стріхарський вручив медикам ключі від нових автомобілів

Народний депутат Андрій Стріхарський вручив медикам ключі від нових автомобілів

У непростий час епідемії, коли життя кожного знаходиться під загрозою, лікарі воюють на передовій. Щодня вони змушені ходити на роботу, ризикуючи своїм життям, щоб дати людям шанс бути здоровими. Однак найчастіше робота лікаря не обмежується прийомом в лікарняних стінах. Щоб не допустити поширення вірусу, сімейні лікарі виїжджають до пацієнтів додому, проводять необхідні процедури, привозять ліки. Завдання влади зараз підтримати медиків, зробити умови їх роботи більш комфортними, підвищити мобільність, щоб щодня лікар міг відвідувати якомога більше пацієнтів.
Тому особливо цінно, що в цей кризовий для людей і для країни час за сприянням народного депутата України Андрія Стріхарського амбулатуріям первинної медицини Городищенського та Корсунь-Шевченківського районів вдалося отримати в своє розпорядження нові автомобілі «Renault Duster». Їх використовуватимуть сімейні лікарі, на період карантину допомагатиме авто і в доставці медикаментів незахищеним верствам населення. Придбали їх коштом державної субвенції. І за допомогою народного депутата авто виявилися там, де вони дійсно необхідні:  с. Селище Селищанської ОТГ та смт. Стеблів Стеблівської ОТГ Корсунь-Шевченківського району, с. Старосілля Мліївського ОТГ Городищенського району, с. Майданецьке Тальнівського району. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Критерії даних автомобілів повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть дістатися до пацієнтів на цих авто. Кожен мешканець району має отримати якісну медичну послугу й, що важливо, одержати її вчасно. Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів, що потребують постійної уваги лікарів за допомогою транспорту сімейні лікарі зможуть дістатися до своїх пацієнтів навіть у віддалених селах.
Крім ключів від автомобілів,  передали лікарям антисептик, якого їм зараз не вистачає.
« За ініціативи Президента України Володимира Зеленського впроваджується медична реформа на селі.Українська медицина переживає низку реформ і влада усіх рівнів акумулює зусилля для підтримки галузі. На Черкащині цього року максимально сконцентрували бюджетні кошти для забезпечення медичних закладів додатковим обладнанням, що не робилося десятки років. Держава та я особисто зараз робимо все, щоб підтримати медичних працівників. Я розумію рівень їх ризику та відповідальності, тому завжди буду домагатися допомоги для цих людей», — каже Андрій Петрович.
Нагадаємо, кількома тижнями раніше депутат Стріхарскій за свій рахунок привіз жителям округу медичні маски. Медпрацівники, поліцейські, працівники соцслужби та комунальних підприємств отримали медичні маски, адже щодня вони контактують з великою кількістю людей і знаходяться в групі ризику.
Представник влади закликає людей дотримуватися правил карантину та залишатися вдома, щоб знизити рівень поширення інфекції.

 

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає вкрай необхідним для…

Детальніше
Андрій Стріхарський: « Врегулювання  питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Андрій Стріхарський: « Врегулювання питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський спільно з іншими депутатами…

Детальніше
Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Верховна Рада України прийняла у першому читанні Проект Закону про внесення змін до…

Детальніше