Робота Парламенту та Комітету 06-07 лютого 2023 року

Робота Парламенту та Комітету 06-07 лютого 2023 року

Коротко про підсумки роботи 06-07 лютого 2023 року.

Взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Тут, зокрема, порекомендували ВРУ прийняти у другому читанні законопроект про публічні консультації (реєстр. № 4254). Участь заінтересованих сторін у відповідних процесах (наприклад, при підготовці нормативно-правових актів або ж при вирішенні питань місцевого значення) лише вітається. І члени Комітету в черговий раз підтвердили це.

Також відбулися пленарні засідання Верховної Ради України.

Окрім кадрових та організаційних рішень, прийняли два законопроекти щодо електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг (йдеться про реєстр. № 6085 та реєстр. № 6086), а також – проект закону щодо запровадження прозорості в оборонних закупівлях (за основу, реєстр. № 8381).

Проголосували і за Постанову про звернення до парламентів країн світу, Міжнародного олімпійського комітету, національних олімпійських комітетів та міжнародних спортивних федерацій. Предмет звернення доволі очевидний та закономірний – заборонити участь російських та білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях до завершення збройної агресії рф проти України.

Ще прийняли законопроекти щодо сприяння ввезенню на територію України безпілотних літальних апаратів та деяких інших товарів (реєстр. № 8360) і щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року (реєстр. № 8228-1).

Працюємо далі 🇺🇦

З Днем Національної гвардії України!

З Днем Національної гвардії України!

Разом зі всією країною вітаю військовослужбовців Національної гвардії України з професійним святом -…

Детальніше
З Днем Служби безпеки України!

З Днем Служби безпеки України!

Сьогодні День Служби безпеки України. Вітаю колектив професіоналів, які дбають про безпеку нашої…

Детальніше
Слава українським жінкам!

Слава українським жінкам!

Українські жінки-військові боронять нашу країну, рятують життя на передовій та виконують складні завдання…

Детальніше