Українці – нація незламних!

Українці – нація незламних!

Щороку в четверту суботу листопада, а у 2022-му — це 26 листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Внаслідок голодоморів Україна втратила мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Зумисно створений голод убив мільйони українців, а долі тих, хто якимось дивом пережив ті жахіття, були скалічені назавжди та залишили глибоку травму в кількох поколіннях українців.
Але, як ми бачимо, вже 9 місяців, москва не збирається на цьому зупинятися… Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти нашого народу знову здійснюється метод знищення. Агресор має на меті знищити українську націю як таку, знищити українську ідентичність, мову, культуру, історію. Для цього окупанти  і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.
У нинішній війні країна-агресор, яка вдерлася на нашу землю, переслідує ту саму мету – геноцид українців. Вона використовує схожі інструменти підкорення та інформаційні технології. І тоді, і нині росія намагається зламати волю українців до спротиву. Сталін у XX столітті та Путін у XXI зробили вибір на користь геноцидів, бо інші методи упокорення українського народу не спрацювали. І тоді, і тепер росія розвернула масштабні дезінформаційні та пропагандистські кампанії для підготовки російської аудиторії до скоєння чи схвалення звірств, а також приховування злочинів. 1933 рік для України став часом національної катастрофи, яка поставила націю на межу зникнення. Цей голод не був наслідком стихійного лиха, засухи або неврожаю, а став результатом цілеспрямованої політики комуністичного тоталітарного режиму.
16 листопада 2022 року Верховна Рада України ухвалила Звернення до парламентів держав світу щодо визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Метою звернення привернути увагу міжнародної спільноти до трагедії та усвідомити історичні паралелі між Голодомором-геноцидом 1932-1933 років і нинішньою агресією російської федерації проти України.
Сьогодні ж, на відміну від 1932-33 років, українці мають власну державу. І завдяки цьому успішно протистоять геноциду. Перемога України й покарання винних важливі не тільки для нашої країни, вони важливі для всього світу. Історію Голодомору західні уряди, прагнучи не погіршувати відносини з СРСР, воліли мовчати. Але зараз Україна і світ – інші. Ми на своїй землі, у своїй країні, маємо власні Збройні сили, які готові на все, задля перемоги України, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й обов’язково переможемо.
Українці – нація нескорених і незламних!

З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим!

Дорогі українці, друзі, вітаю всіх із Різдвом Христовим! Коли приходить Різдво, ми всі…

Детальніше
З Новим ПЕРЕМОЖНИМ 2023 роком!

З Новим ПЕРЕМОЖНИМ 2023 роком!

Наближається Новий рік та Різдво Христове – найулюбленіші та найочікуваніші свята в кожному…

Детальніше
“Україна йде до перемоги, про яку мріяли всі наші покоління”

“Україна йде до перемоги, про яку мріяли всі наші покоління”

“Україна йде до перемоги, про яку мріяли всі наші покоління”. Ці слова Президента…

Детальніше