Андрій Стріхарський: Закон про державну службу

Андрій Стріхарський: Закон про державну службу

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає, що прийнятий сьогодні на позачерговому засіданні Верховної Ради України закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року (№4531)» забезпечить стабільну роботу органів державної влади та захистить держслужбовців. Таку позицію він висловив у коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради по завершенню засідання.
«Наприкінці минулого тижня наш профільний комітет розглянув цей документ і рекомендував Верховній Раді ухвалити його в цілому. Сьогодні парламент прийняв цей закон із пропозиціями Президента України віддавши 267 голосів. Ми не могли залишати дезорганізованою роботу міністерств у випадку призначення т.в.о. міністра. Це потрібно було обов’язково врегулювати, аби уникнути суттєвих проблем у майбутньому», – зауважив Андрій Стріхарський.
Політик також підкреслив, що закон передбачає:
— відновлення конкурсної процедури на посади державної служби та оголошення конкурсів на посади, на які були проведені добори;
— унеможливлення звільнення державних службовців категорії «А» за політично вмотивованими рішеннями;
— виключення необхідності повторного проходження державними службовцями, які виграють конкурс, спеціальної перевірки у разі їх подальшого призначення (без розриву діяльності) на цю саму або іншу посаду державної служби, а також на посаду в органах місцевого самоврядування.
«Уряд має залишатися повністю функціональним і т.в.о. міністрів мають здійснювати свої повноваження у повному обсязі в інтересах держави та її народу. Прийнятий нами закон про державну службу забезпечить стабільну роботу органів державної влади і захистить держслужбовців», – наголосив Андрій Стріхарський.

Андрій Стріхарський взяв участь у Волинській регіональній платформі щодо становлення органів місцевого самоврядування

Андрій Стріхарський взяв участь у Волинській регіональній платформі щодо становлення органів місцевого самоврядування

Завершилась робота Волинської регіональної платформи щодо актуальних питань становлення органів місцевого самоврядування в…

Детальніше
Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає вкрай необхідним для…

Детальніше
Андрій Стріхарський: « Врегулювання  питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Андрій Стріхарський: « Врегулювання питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський спільно з іншими депутатами…

Детальніше