Андрій Стріхарський підтримує юних футболістів

Андрій Стріхарський підтримує юних футболістів

Народний депутат України від фракції Слуга народу, президент Асоціації дитячого та юнацького спорту України Андрій Стріхарський підтримує юних спортсменів і сприяє розвитку дитячо-юнацького спорту в країні. Днями він відвідав фінальні змагання шостого традиційного турніру пам’яті легендарного футболіста Андрія Михайловича Баля, в якому взяли участь понад 200 спортсменів 2013 року народження з Києва та Київської області.

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в Фейсбук (https://www.facebook.com/strikharskyi/posts/1378682769138668 )

 

«Наша Асоціація дитячого та юнацького спорту України, яку я очолюю, виступила партнером-організатором цього турніру. Ми надали необхідний інвентар та заохочувальні призи переможцям змагань, а також разом із легендарними футболістами Володимиром Безсоновим і Анатолієм Дем’яненко, та актором 95 кварталу Мікою Фаталовим вручили кубки і нагородили медалями переможців турніру. Отримав неймовірний заряд позитивних емоцій під час фінальних змагань шостого традиційного турніру пам’яті легендарного футболіста Андрія Михайловича Баля», – розповів Андрій Стріхарський.

За його словами, до фіналу увійшли найсильніші команди Києва та Київської області: ДЮСШ «Атлет» (м. Київ) та ФК «Бровари». І саме команда ФК «Бровари» стала переможцем турніру.

«Пишаюся виступом дітей на турнірі! Вони були чудово підготовлені. Вдячний тренерам, які займаються з дітьми і вкладають у них свою душу задля досягнення найкращих результатів. З власного досвіду знаю, що спортивна людина має правильне виховання і зможе максимально ефективно реалізувати себе в житті, оскільки з самого дитинства займався спортом», – зауважив Андрій Стріхарський.

Він також повідомив, що Асоціація дитячого та юнацького спорту України була створена, щоб популяризувати нові види спорту, а також підтримувати розвиток популярних видів спорту серед дитячо-юнацького напрямку.

«Наша Асоціація підтримує всі види спорту і закликає до здорового способу життя. Ми співпрацюємо з багатьма федераціями різних видів спорту, а також спільно проводимо спортивні заходи. Дуже важливо саме на ранньому етапі розвитку закласти у дітей спортивний стрижень, який так потрібен нашій молоді», – наголосив Стріхарський.

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Стріхарський: «Будівельна галузь чекає на завершення реформи державного архітектурно-будівельного контролю»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський вважає вкрай необхідним для…

Детальніше
Андрій Стріхарський: « Врегулювання  питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Андрій Стріхарський: « Врегулювання питань приєднання до інженерних мереж покладе край зловживанням та корупції в сфері будівництва»

Народний депутат України від фракції Слуга народу Андрій Стріхарський спільно з іншими депутатами…

Детальніше
Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Андрій Стріхарський наполягає на гідному вшануванню пам’яті загиблих захисників України

Верховна Рада України прийняла у першому читанні Проект Закону про внесення змін до…

Детальніше