Перше засідання Городищенської міської ради VIII скликання

Перше засідання Городищенської міської ради VIII скликання

27 листопада 2020 року відвідав свій округ #196, побувавши на першому засіданні Городищенської міської ради VIII скликання в новоствореній Городищенській ОТГ. Привітав новообраного міського голову — Володимира Петровича Мирошника та всіх депутатів. Приємно було з рук очільника міста отримати книгу в документах і фотографіях «Городище».

Сподіваюсь, нова влада конструктивно підтримуватиме зв’язок з виборцями, територіальною громадою міста Городище, трудовими колективами і громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади.
Розповів про свій досвід роботи в якості депутата Верховної Ради та в комітетах: про прийняті закони, виділені кошти на округ та надав настанови новообраним міським обранцям.
Я прекрасно знаю проблеми міста Городище, селища Цвітково, сіл: Петропавлівки, Валяви, Орловця, Хлистунівка, Дирдина, Ксаверово, Калинівки та готові їх розв’язувати спільно зі міською радою на благо держави.
Зараз важливо, щоб відбулась чітка і злагоджена організація роботи Городищенської міської ради на користь наших громадян.
До прикладу, станом на сьогодні, я активно намагаюсь забезпечити виділення коштів на 196 округ, і звичайно, для Городищенської об’єднаної територіальної громади, також.

Це стосується проектів, що можуть бути профінансовані з Державного фонду регіонального розвитку, а також за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Спільними зусиллями важливо окреслити першочергові кроки і завдання, які потребують сьогодні оперативного вирішення! Зі свого боку, хочу запевнити про повну самовіддачу та готовність підтримати узгоджені плани та пропозиції Городищенської міської ради.

Тому, шановні народні обранці, запрошую Вас до роботи!
Впевнений – разом, ми зробимо багато добрих справ!
Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці у ЖК «Рів’єра»

Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці у ЖК «Рів’єра»

Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці відбулось на території ЖК «Рів'єра» в…

Детальніше
З Різдвом за григоріанським календарем!

З Різдвом за григоріанським календарем!

З Різдвом за григоріанським календарем! Хай Різдво Христове Подарує Вам казкові дні! Радістю…

Детальніше
Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс»

Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс»

Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс» мого 196 округу, який налічує близько…

Детальніше