Андрій Стріхарський взяв участь у Стратегії розвитку Черкащини на 2021-2027 роки

Андрій Стріхарський взяв участь у Стратегії розвитку Черкащини на 2021-2027 роки

Андрій Стріхарський взяв участь у Стратегії розвитку Черкащини на 2021-2027 роки, яка відбулась у рамках робочої поїздки Президента України Володимира Зеленського в Черкаську область

▫️Президент наголосив, що українська земля багата на працьовитих, чесних, розумних і талановитих людей, і кожен українець може стати творцем успіху своєї області та всієї України. А тому такою важливою є участь громадян у місцевих виборах.

▫️Під час свого виступу Президент відзначив потужний потенціал області, висловив упевненість, що після завершення пандемії Черкащина стане одним із туристичних центрів України. Адже область багата унікальними місцями і природою.

▫️ «Мова йде не тільки про прекрасне місто Умань. Черкащина багата унікальними місцями і дійсно фантастичною — я це бачив  вчора і сьогодні — природою. Це саме та земля, де можна відчути і зрозуміти справжній український дух», — зазначив Президент Володимир Зеленський.

▫️У Черкащини великий агропромисловий комплекс, рекреаційний потенціал, перспективи в креативній економіці, в IТ-секторі і в зовнішньому і внутрішньому туризмі.

▫️У 2020 році в Черкаській області, завдяки президентській програмі «Велике будівництво» буде відремонтовано 234 км доріг. Крім того, планується електрифікація залізниці до Умані та Черкас та відновлення черкаського вокзалу. Є потенціал для розвитку річкового та авіасполучення.

▫️Держава підтримуватиме відновлення соціально важливих об’єктів. Зокрема, передбачається реконструкція драматичного театру, будівництво єдиного центру екстреної медичної допомоги, завершення будівництва школи олімпійського резерву. У планах також – створення центру розвитку креативної економіки Черкащини та розвиток індустріального парку

▫️ Після офіційної частини разом із колегами народними депутатами та Головою Черкаської обласної організації партії «Слуга народу» вшанували пам’ять великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, поклали квіти до місця поховання поета у Каневі на Тарасовій горі.

«Президентська булава» об’єднує Україну» — Андрій Стріхарський в Одесі

«Президентська булава» об’єднує Україну» — Андрій Стріхарський в Одесі

26-27 вересня на березі Чорного моря зібрались представники партії «Слуга народу» з різних…

Детальніше
Вітаю з Днем міста мешканців Городища!

Вітаю з Днем міста мешканців Городища!

Одному з моїх найулюбленіших міст в Україні Городищу, що у Черкаській області, виповнився…

Детальніше