Виїзна нарада із головами об’єднаних територіальних громад

Виїзна нарада із головами об’єднаних територіальних громад
Провів виїзну нараду, під час якої зустрівся та  поспілкувався із головами об’єднаних територіальних громад, керівником штабу округу 196 ПП «Слуга народу», кандидатами на голів ОТГ та місцевою громадою.
Напередодні виборчого процесу ми з колегами визначились із планами розвитку мого округу, розставили основні акценти та напрямки в роботі об‘єднаних територіальних громад, поділились баченням вирішення нагальних проблем різних ОТГ і напрацювали план осучаснення регіону.
▫️Серед основних питань, які озвучили кандидати в голови ОТГ та представники громади, були відновлення роботи двох шкіл у Городищенському районі в Вільшанській ОТГ, реконструкція ЦНАПу у Мліївській ОТГ та припинення будівництва ферми у Набутівській ОТГ.
▫️За результатами спілкування із громадою Набутівськоі ОТГ я, як народний депутат України, підготував та направив звернення до Міністерства екології України та Національної поліції України Черкаської області.
Процес вирішення проблем, які турбують місцевих жителів, вже запущено. Ми не зволікаємо, а одразу діємо та вживаємо заходи для вирішення усіх нагальних питань.
Загалом після зустрічей із представниками ОТГ у регіоні ми визначились із аспектами подальшого розвитку громад та необхідністю впровадження Національного проекту «Велике будівництво», який передбачає будівництво сотен шкіл, лікарень, дитячих садочків, спортивних комплексів і тисячі кілометрів доріг в 2020 році.
Ми розуміємо, що це дуже перспективні й  амбітні плани. І завдяки злагодженій командній роботі усіх представників партії ми готові втілювати їх у життя. Адже нас об’єднує єдина мета — щоб наша країна загалом і кожна ОТГ була сучасна, розвинута та переспективна.
Саме такий напрямок руху нашої держави передбачає програма Президента Володимира Зеленського та політичної партії «Слуга народу»
«Президентська булава» об’єднує Україну» — Андрій Стріхарський в Одесі

«Президентська булава» об’єднує Україну» — Андрій Стріхарський в Одесі

26-27 вересня на березі Чорного моря зібрались представники партії «Слуга народу» з різних…

Детальніше
Вітаю з Днем міста мешканців Городища!

Вітаю з Днем міста мешканців Городища!

Одному з моїх найулюбленіших міст в Україні Городищу, що у Черкаській області, виповнився…

Детальніше