Приєднання Корсунь-Шевченківського до Черкаського райну

Приєднання Корсунь-Шевченківського до Черкаського райну

Члени Комітету підтримали мою пропозицію щодо віднесення Корсунь-Шевченківсько міської територіальної громади до Черкаського району шляхом внесення відповідно змін в проект Постанови Верховної Ради України Про утворення та ліквідацію районів (реєстраційний номер 3650)

Я вдячний колегам-депутатам, що сьогодні мене почули та підтримали. Це, дійсно, дуже важливо для людей!Згідно з проєктом адміністративно-територіального устрою Черкаської області субрегіонального рівня на території Черкаської області передбачено утворення 4 районiв, а саме Звенигородського, Золотоніського, Уманського та Черкаського.
До мене звернулися Корсунь-Шевченківська РДА та Корсунь-Шевченківська міська рада щодо приєднання Корсунь-Шевченківського району до Черкаського райну таким чином від’їднавши його від Звенигородського.
Відстань від міста Корсунь-Шевченківський до міста Черкаси та міста Звенигородки майже однакова 71 км і 67 км відповідно, але приєднання до Черкаського району має ряд переваг для людей.
Змога жителям району швидко та зручно дістатися до м. Черкаси. Через Корсунь-Шевченківський район проходить Південно-Західна залізниця, якою жителі району можуть дістатися до м. Черкаси за 1 годину.
Це означає, що у людей буде можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в м. Черкаси по необхідності швидко.
Нагадаю, шо наразi 12 осіб з району отримують послуги гемодіалізу в Черкасах. Натомість автобусного та залізничного сполучення Корсунь-Шевченківського району зі Звенигородкою не має.
Депутати Корсунь-Шевченківської районної ради, двічі звертались до державних виконавчих органів, зокрема до Кабінету Міністрів України, щодо включення Корсунь-Шевченківського району до складу Черкаського госпітального округу з центром у м. Черкаси.
І зміни відбулися!

Вітаю з Днем будівельника!

Вітаю з Днем будівельника!

 Нехай свято надихає на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, досягнення нових висот!…

Детальніше
Внутрішні роботи по оздобленню храму йдуть інтенсивно!

Внутрішні роботи по оздобленню храму йдуть інтенсивно!

Церква Зачаття св. Іоанна Предтечі, село Старосілля Мліївської ОТГ Городищенського району. Внутрішні роботи…

Детальніше
Обговорили подальші кроки реформи децентралізації та хід програми «Велике будівництво»

Обговорили подальші кроки реформи децентралізації та хід програми «Велике будівництво»

27 липня взяв участь у виїзній нараді в Набутівській ОТГ Корсунь-Шевченківського району Черкаської…

Детальніше