Приєднання Корсунь-Шевченківського до Черкаського райну

Приєднання Корсунь-Шевченківського до Черкаського райну

Члени Комітету підтримали мою пропозицію щодо віднесення Корсунь-Шевченківсько міської територіальної громади до Черкаського району шляхом внесення відповідно змін в проект Постанови Верховної Ради України Про утворення та ліквідацію районів (реєстраційний номер 3650)

Я вдячний колегам-депутатам, що сьогодні мене почули та підтримали. Це, дійсно, дуже важливо для людей!Згідно з проєктом адміністративно-територіального устрою Черкаської області субрегіонального рівня на території Черкаської області передбачено утворення 4 районiв, а саме Звенигородського, Золотоніського, Уманського та Черкаського.
До мене звернулися Корсунь-Шевченківська РДА та Корсунь-Шевченківська міська рада щодо приєднання Корсунь-Шевченківського району до Черкаського райну таким чином від’їднавши його від Звенигородського.
Відстань від міста Корсунь-Шевченківський до міста Черкаси та міста Звенигородки майже однакова 71 км і 67 км відповідно, але приєднання до Черкаського району має ряд переваг для людей.
Змога жителям району швидко та зручно дістатися до м. Черкаси. Через Корсунь-Шевченківський район проходить Південно-Західна залізниця, якою жителі району можуть дістатися до м. Черкаси за 1 годину.
Це означає, що у людей буде можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в м. Черкаси по необхідності швидко.
Нагадаю, шо наразi 12 осіб з району отримують послуги гемодіалізу в Черкасах. Натомість автобусного та залізничного сполучення Корсунь-Шевченківського району зі Звенигородкою не має.
Депутати Корсунь-Шевченківської районної ради, двічі звертались до державних виконавчих органів, зокрема до Кабінету Міністрів України, щодо включення Корсунь-Шевченківського району до складу Черкаського госпітального округу з центром у м. Черкаси.
І зміни відбулися!

Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці у ЖК «Рів’єра»

Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці у ЖК «Рів’єра»

Новорічне свято з запаленням вогників на ялинці відбулось на території ЖК «Рів'єра» в…

Детальніше
З Різдвом за григоріанським календарем!

З Різдвом за григоріанським календарем!

З Різдвом за григоріанським календарем! Хай Різдво Христове Подарує Вам казкові дні! Радістю…

Детальніше
Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс»

Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс»

Привітав зі святами зразковий танцювальний колектив «Роял-Денс» мого 196 округу, який налічує близько…

Детальніше