Майже 10 млн субвенції – на реалізацію проєктів розвитку місцевих територій

Майже 10 млн субвенції – на реалізацію проєктів розвитку місцевих територій

Брав участь в Комісії Мінрегіону для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами).
Нагадаю, що 18 травня 2020 року Наказом міністра Міністерства розвитку громад та територій України мене, як народного депутата, було включено до складу цієї комісії.
Отже, вчора до рекомендованих пропозицій увійшли також об’єкти і заходи, запропоновані мною. Вони будуть спрямовані на соціально-економічний розвиток територій у межах 196 виборчого округу, реалізація яких передбачена у 2020 році. На суму 9 846 036 грн.
Обсяг субвенції для районного бюджету Городищенського району складе 1 300 000 грн на придбання медичного обладнання. А саме системи відеоендоскопічної у Комунальне некомерційне підприємство «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання» Городищенської районної ради.
Для Набутівської сільської об’єднаної територіальної громади передбачено 786 383 грн на капітальний ремонт із застосуванням енергоефективних технологій житлового будинку по вул. Вишнева, 76, в с. Нетеребка. Ранiше вiн використовується під дитячий будинок сімейного типу.
У бюджет Стеблівської селищної об’єднаної територіальної громади передбачено спрямувати 1405 674 тис. грн на капітальний ремонт даху будинку культури по вул. Партизанська, 8, смт Стеблів.
На районний бюджет Корсунь-Шевченківського району передбачено 800 000 грн на придбання медичного обладнання в рамках заходів, спрямованих на запобігання виникненню, поширенню та ліквідацію спалахів COVID-19
апарат штучної вентиляції легень для Комунального некомерційного підприємства «Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня» Корсунь-Шевченківської районної ради, 1 397 430 грн на капітальний ремонт будівлі навчального дитячого закладу «Світлячок» по вул. Ярослава Мудрого, 41-а в м. Корсуні-Шевченківському.
Для Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади передбачається 1 444 280 грн на реконструкцію частини адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг в селі Старосілля по вул. Грушевського, 2, Городищенського району (із здійснення комплексних заходів з енергозбереження).
Бюджет Матусівської сільської об’єднаної територіальної громади може отримати 1 892 393 тис. грн на капітальний ремонт нежитлової будівлі дільничної лікарні з верандою і ганком за адресою: Черкаська область Шполянського району, с. Матусів, вул. Тодося Осьмачки, буд. 28.
Обсяг субвенції для районного бюджету Катеринопільського району складе 819 876 тис. грн — на капітальний ремонт мініфутбольного поля на стадіоні «Колос» в смт. Катеринопiль.

З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!

Сьогодні важливий для нас день - 28 червня 1996 року в Україні прийняли…

Детальніше
Траса національного значення Н-01 Київ-Знам’янка

Траса національного значення Н-01 Київ-Знам’янка

Траса національного значення Н-01 Київ-Знам'янка. Вона з'єднує відразу три області - Київську, Черкаську…

Детальніше
Робоча зустріч у Вільшанській ОТГ

Робоча зустріч у Вільшанській ОТГ

По-перше, хочу щиро подякувати "Центру надання соціальних послуг" Вільшанської селищної   ради за…

Детальніше